Zespół

Lek. Dent. MSc Magdalena Piełunowicz

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym osób dorosłych oraz dzieci.

Szczególną wagę przywiązuje do kompeksowej diagnostyki oraz przygotowywania indywidualnych planów leczenia, łączących nowoczesne metody leczenia i poszanowanie klasycznego podejścia do ortodoncji. W trakcie leczenia stawia na współpracę z pacjentem, zrozumienie jego potrzeb oraz przekazanie jak najszerszej informacji na temat przebiegu leczenia. Pacjenci doceniają jej zaangażowanie i chęć dzielenia się wiedzą.

Zajmuje się zarówno leczeniem wczesnym u najmłodszych pacjentów; na etapie uzębienia mlecznego oraz mieszanego; aparatami zdejmowanymi; aparatami stałymi u pacjentów dorosłych, oraz nakładkami Clear Aligner.

W 2008 roku ukończyła studia na II Wydziale Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego a w 2021 roku obroniła tytuł Master of Science in Orthodontics na studiach na Uniwersytecie Danube w Krems (Austria), gdzie miała możliwość uzyskać wszechstronną wiedzę z zakresu ortodoncji. Praca dyplomowa poświęcona była zagadnieniu etiologii, diagnozowaniu i leczeniu zgryzu krzyżowego u pacjentów z uzębieniem mlecznym i mieszanym, powstałym na tle zwężenia szczęki.

Stale poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach prowadzonych przez polskich jak i zagranicznych wykładowców. Uczestniczyła w szkoleniach prowadzonych przez światowe autorytety w dziedzinie ortodoncji takie jak: prof. R. Nanda, prof. J. McNamara, dr. R. McLaughlin, dr. D. Storino, dr. B. Ludwig, i.in. By móc leczyć pacjentów na najwyższym poziomie korzysta z najnowszej literatury ortodontycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

UMÓW WIZYTĘ