O nas


Wykwalifikowany zespół

Dużą uwagę przykładamy do ciągłego poszerzania wiedzy, poprzez udział kadry w szkoleniach, kursach oraz kongresach odbywających się zarówno w Polsce jak i zagranicą. Uważnie śledzimy światowe trendy i wdrażamy najnowsze rozwiązania tam gdzie jest to pomocne w procesie leczenia ortodontycznego.


Zrozumienie pacjenta i dedykowany plan leczenia

Leczenie ortodontyczne to długotrwały i skomplikowany proces, w którym współpraca pacjenta z lekarzem jest kluczowa dla realizacji zamierzonych efektów. Dlatego każdemu pacjentowi poświęcamy tyle czasu i uwagi ile jest potrzebne aby zrozumieć jego potrzeby i wybrać odpowiedni plan leczenia.


Nowoczesne sprzęty

W pracy korzystamy z doświadczenia i wsparcia uznanych producentów sprzętów i narzędzi. Do gabinetu wprowadzamy nowinki technologiczne, które zwiększają komfort wizyty.


Jakość materiałów

Jeśli chodzi o jakość nie uznajemy kompromisów. Dlatego pracujemy na wysokiej jakości materiałach od uznanych światowych producentów. Dzięki temu proces leczenia przebiega sprawnie i bez zakłóceń.

Piełunowicz Ortodoncja - Warszawa - Leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych

Komfortowe wnętrza

Zależy nam aby każda wizyta była przyjemna i odprężająca, dlatego dla Państwa komfortu oddajemy do dyspozycji przestronne i wyciszające wnętrza. Zapraszamy do naszego gabinetu zlokalizowanego w Warszawie w dzielnicy Ursus.